Prekių pristatymo terminai

Enter subtitle here

 Prekių pristatymas

1. Parduotuvė neįsipareigoja nurodyti pristatymo termino prie kiekvienos prekės, nes visoms parduotuvėje esančioms prekėms galioja bendri pristatymo terminai. Tuo atveju jeigu yra nesklandumų su pristatymu, Parduotuvė įsipareigoja susisiekti su Klientu ir rasti geriausią sprendimą.

2. Klientas įsipareigoja atkreipti dėmesį į nurodytą pristatymo terminą ir kreiptis į Parduotuvę tik tuo atveju, jeigu praėjo 24 valandos nuo pristatymo termino pabaigos.

3. Klientas įsipareigoja, užsakydamas prekes, nurodyti prekių pristatymo vietą, bei asmenį, kuris priims prekes.

4. Klientas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Kliento pateiktais duomenimis, Klientas neturi teisės reikšti Parduotuvei pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

5. Klientas, užsakymo metu pasirinkęs prekes atsiimti įmonės būstinėje, privalo pateikti asmens dokumentą bei užsakymo kopiją. Parduotuvė savo ruožtu įsipareigoja paskambinti Klientui, kai prekė bus paruošta.

6. Prekės, užsakytos Parduotuvėje, pristatomos trimis būdais:

1) Kurjeris pristato nurodytu adresu: 1 - 4 darbo dienos. Kaina - 7 Eur.

2) Paštomatas: 1 - 4 darbo dienos. Paštomatų įkainiai:

- Omniva paštomatas - 3 Eur.

- LP Express paštomatas - 3,20 Eur.

- DPD paštomatas - 3,50 Eur.

3) Atsiėmimas įmonės būstinėse: bet kada įmonės darbo metu. Paslauga nemokama

7. Pasirinkę paslaugą paštomatai, turėsite galimybę iš sąrašo pasirinkti labiausiai tinkantį ar arčiausiai esantį Paštomatą.

8. Tais atvejais, kai priėmus prekes Klientas pastebi, jog siuntoje nėra tinkamos prekės, Klientas privalo nedelsiant informuoti apie tai Parduotuvę.