Vytinti mėsos gaminiai

VYTINTA JAUTIENOS NUGARNĖ

Tautinio paveldo sertifikatas
Aukščiausia rūšis

Vytinta jautienos nugarinė pikantiško, salsvo skonio delikatesas. Delikateso ruošimas - gan ilgas, nemažai kantrybės reikalaujantis, procesas. Kruopščiai atrinkta mėsa sūdoma, brandinima, įtrynima prieskoniais ir vytinima. Jautienos nugarinė vytinama tol, kol praranda apie 50 procentų savo svorio. Skirtingai nuo gan sausos armėniškos basturmos, mėsytė išlieka labai minkšta, sultinga, vysdama įgauna salsvą skonį. Paprastai bet kokios rūšies vytintą mėsą įprasta tiekti užkandžiui, tačiau jautienos nugarinės griežinėliais galite paskaninti šviežių daržovių salotas, paruošti išskirtinių skonių vytintos mėsos suktinukų ir užkandėlių.

VYTINTA KIAULIENOS NUGARINĖ

Aukščiausia rūšis

Vytinta kiaulienos nugarinė - gilias lietuviškas tradicijas turintis, burnoje tirpstantis gardumynas. Šis liesos mėsos produktas puikiai tiks ir patiks ne tik vaikams, bet ir tiems, kurie ypač rūpinasi savo mityba. Vytinta nugarinė puikiai tiks užkandžiams, sumuštiniams, makaronų ar ryžių patiekalams pagardinti.

VYTINTOS "MARČIOS VAIŠĖS"

Aukščiausia rūšis

Kiaulienos nugarinė sūdoma naudojant tik druską ir natūralius prieskonius. Brandinimo ir vytinimo procesai atliekami laikantis senų tradicijų. Šis produktas turėtų tikti tikriems maisto gurmanams.

VYTINTA "SENOLIŲ" DEŠRA

Tautinio paveldo sertifikatas

Aukščiausia rūšis

Subtilaus skonio vytinta dešra, pagaminta iš aukščiausios rūšies kiaulienos ir jautienos.

VYTINTA DEŠRA "NYKŠTUKAMS"

Aukščiausia rūšis

Subtilaus skonio vytinta dešra, pagaminta iš aukščiausios rūšies kiaulienos.

VYTINTOS DEŠRELĖS "GARDUMĖLIS"

Aukščiausia rūšis

Malonaus skonio vytintos dešrelės - tai puikus užkandis, tinkantis tiek prie alaus, tiek prie gaiviųjų gėrimų. Šios dešrelės neabejotinai papuoš jūsų vaišių stalą ir nepaliks abejingų jo skoniui ir vaizdui.

VYTINTOS KIAULIENOS JUOSTELĖS

Aukščiausia rūšis

Vytinta kiaulienos nugarinė, supjaustyta plonomis juostelėmis, prieš tai sūdyta sūryme iš natūralių prieskonių. Dėl savo švelnaus skonio šis produktas ypač tinka prie taurės vyno.